Letní turnaj veteránů
R O Z P I S
22. ročníku seriálu turnajů VETERÁN DOUBLE 2020
MEMORIÁLU JANA ROMANČÁKA
Disciplíny : Čtyřhra veteránů /jedna kategorie nar. 1975 a starší/
Pro zařazení do kategorie je rozhodující rok narození
Termíny, místa konání a kontaktní osoby :
Čtyřhra mužů : 6 Turnajů
č. 1 – 18. července 2020 v Nahořanech – Lubor Srubjan,
mob.737807244, mail: lubkasrubka@tiscali.cz
č. 2 - 26. července 2020 v Rychnovku – mail: Pavel Flek, 55225 Rychnovek 17, mob. 603484962,
mail: rozvadece.flek@tiscali.cz
č. 3 - 1. srpna 2020 v Novém Městě - Jaroslav Vanický, mob.775572624,
mail: jv.vanicky@gmail.com
č. 4 - 8. srpna 2020 v České Skalici - Dragutin Tichý, Smetanova 2065, 54701 Náchod,
tel. 777110720, mail: tichy@dragostyle.cz
č. 5 - 29. srpna 2020 v M.Svatoňovicích - Zdeněk Holubec - Holubec.Z@seznam.cz
mob. 723607308
č. 6 - 5. září 2020 v Broumově - Zdeněk Černý,Větrný 45, 550 01 Broumov,
mob. +420 603 228 114 , mail: zdenek.cerny@servis-cerny.cz
Přihlášky a prezentace: Vždy v den konání turnaje do 8.30 hodin
LOSOVÁNÍ : Vždy v den konání turnaje v 8.45 hodin.
VÝSLEDKY TURNAJŮ VETERÁNŮ 2020
Výsledky 1.turnaje veteránů v tenise hraného v Nahořanech dne 18.7.2020
1. místo Birke Jan – Matoulek Petr 80 bodů
2. místo Srubjan Lubor– Šichan Jiří 55 bodů
3. místo Dvořák Fr. – Chytil Radin 35 bodů
4. místo Černý Zd. – Ptáček Pavel. 20 bodů
5. místo Smola J.– Flek Vladimír 10 bodů
Výsledky 2.turnaje veteránů v tenise hraného v Rychnovku dne 26.7.2020
1. místo Flek Pavel– Růta 110 bodů
2. místo Birke – Matoulek 85 bodů
3. místo Čapek – Kocián 65 bodů
4. místo Dvořák - Chytil 50 bodů
5. místo Černý – Ptáček 40 bodů
6. místo Flek Vl.– Koza 30 bodů
7. místo Vaculík – Nepokoj 25 bodů
8. místo Žoch – Kyška 20 bodů
9. místo Lášek – Dragoun 15 bodů
10.místo Matyáš – Fiala 10 bodů
11.místo Suchánek – Kalmán 5 bodů
Průběžné pořadí jednotlivců po 2. turnaji veteránů v tenise dne 26.7.2020
1. místo Birke – Matoulek 165 bodů
2. místo Flek P.- Růta 110 bodů
3. místo Dvořák – Chytil 85 bodů
4. místo Čapek – Kocián 65 bodů
5. místo Černý – Ptáček 60 bodů
6. místo Srubjan – Šichan 55 bodů
7. místo Flek Vl. 40 bodů
8. místo Koza 30 bodů
9. místo Vaculík – Nepokoj 25 bodů
10. místo Žoch – Kyška 20 bodů
11.místo Lášek – Dragoun 15 bodů
12.místo Matyáš – Fiala – Smola 10 bodů
13.místo Suchánek – Kalmán 5 bodů
Za OTS Náchod – J.Rufer